Championships 1989 – 2003

So far…. 89 x 1° Champion !!!


1989

2° KAMPIOEN K.B.D.B. BRABANT JONGE 1989
2° ALGEMEEN KAMPIOEN HAFO “NOORD BRABANT” 1989
1° ALGEMEEN KAMPIOEN “PAK ZE RAP” & “DE PLEZANTE DUIVENMELKERS” 1989


1990

1° MELKER BRABANT “DE DUIVENKRANT” JONGE 1990
2° ALGEMEEN KAMPIOEN HAFO “NOORD BRABANT” 1990
1° KAMPIOEN HAFO “NOORD BRABANT” OUDE 1990


1991

1° ALGEMEEN KAMPIOEN HAFO LEUVEN 1991
1° MELKER BRABANT “DE DUIVENKRANT” OUDE & JAARSE 1991
2° MELKER BRABANT “DE DUIVENKRANT” JONGE 1991
3° MELKER NATIONAAL “DE DUIVENKRANT” 1991
2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” JONGE 1991
2° KAMPIOEN FOND “BRABANTSE UNIE” JONGE 1991
1° KAMPIOEN HAFO “NOORD BRANBANT” JAARSE 1991
1° KAMPIOEN KLEINE HALVE FOND “SANS PEUR-HERENT” 1991
9° NATIONAAL KAMPIOEN K.B.D.B. JONGE FOND 1991


1992

2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” JAARSE 1992
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JAARSE 1992
1° ASDUIF ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JAARSE 1992
12° NATIONAAL KAMPIOEN K.B.D.B. HALVE FOND OUDE 1992


1993

1° MELKER BRABANT “DE DUIVENKRANT” JONGE 1993
1° MELKER NATIONAAL “DE DUIVENKRANT” JONGE 1993
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” JONGE 1993
1° KAMPIOEN HAFO “NOORD BRABANT” JONGE 1993
1° KAMPIOEN “SANS PEUR-HERENT” JONGE 1993
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JONGE 1993
2° KAMPIOEN FOND “FLEURUS” JONGE 1993
4° NATIONAAL KAMPIOEN K.B.D.B. FOND JONGE 1993
WINNAAR DUIVENHOK P.B.D. t.w.v. 100.000 Fr. 1993


1994

WINNAAR OSCAR ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1994 (Meeste 1° Get./10)
1° MELKER BRABANT “DE DUIVENKRANT” JONGE 1994
1° KAMPIOEN “SANS PEUR-HERENT” JONGE 1994
2° CHALLENGE THOPHEE “SANS PEUR-HERENT” VRIJE + GELOTE PLOEGEN 1994
2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JAARSE 1994
1° ZESDAAGSE HAFO “NOORD BRABANT” 1994
3° SUPERSTAR FOND “DE DUIF” 1994
5° ALGEMEEN KAMPIOEN K.B.D.B. BRABANT 1994


1995

1° ALGEMEEN KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 1995
1° ALGEMEEN KAMPIOEN HALVE FOND + FOND “SANS PEUR-HERENT” 1995
1° KAMPIOEN HALVE FOND “SANS PEUR-HERENT” 1995
1° KAMPIOEN “SANS PEUR-HERENT” JONGE 1995
1° MELKER BRABANT “DE DUIVENKRANT” JONGE 1995
1° KAMPIOEN HAFO LEUVEN JONGE 1995
1° PLOEGEN HAFO LEUVEN VRIJE + GELOTE PLOEGEN 1995
1° KAMPIOEN HALVE FOND “FDDV-LEDE” JONGE 1995


1996

1° ALGEMEEN KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1996
1° KAMPIOEN PRIVE-CLUB ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1996
2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” OUDE 1996
2° KAMPIOEN FOND “BRABANTSE UNIE” JONGE 1996
1° KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” JONGE 1996
2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND + FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JONGE 1996
1° EREPRIJS “FLANDERS CUP” LA SOUTERRAINE JONGE 1996
2° ALGEMEEN KAMPIOEN “THE KID BOYS – RAVELS” 1996
2° ASDUIF FOND JONGE “FLEURUS” 1996
4° KAMPIOEN K.B.D.B. BRABANT GROTE HALVE FOND JONGE 1996


1997

 

WINNAAR OSCAR ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1997 (Meeste 1° Get./10)
2° ALGEMEEN KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1997
1° KAMPIOEN PRIVE-CLUB ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1997
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” OUDE 1997
1° KAMPIOEN HALVE FOND “SANS PEUR-HERENT” 1997
2° CHALLENGE THOPHEE “SANS PEUR-HERENT” 1997
2° ASDUIF GROTE HALVE FOND “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” 1997
2° ALGEMEEN KAMPIOEN “THE KID BOYS – RAVELS” 1997


1998

WINNAAR GOUDEN DUIF 1998
SUPERSTAR VAN HET JAAR FOND “DE DUIF” 1998
1° ALGEMEEN KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1998
WINNAAR OSCAR ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1998 (Meeste 1° Get./10)
1° KAMPIOEN PRIVE-CLUB ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1998
2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” OUDE 1998
2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” JAARSE 1998
2° ASDUIF ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” OUDE 1998
2° + 5° ASDUIF FOND “BRABANTSE UNIE” JONGE 1998
1° ALGEMEEN KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 1998
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” OUDE 1998
2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JAARSE 1998
2° KAMPIOEN FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JONGE 1998
2° ASDUIF ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” OUDE 1998
2° NATIONAAL KAMPIOEN K.B.D.B. HALVE FOND OUDE 1998
6° NATIONAAL KAMPIOEN K.B.D.B. JAARSE 1998
6° NATIONALE ASDUIF K.B.D.B. HALVE FOND 1998
2° KAMPIOEN K.B.D.B. BRABANT ALL ROUND 1998
3° KAMPIOEN K.B.D.B. BRABANT GROTE HALVE FOND JONGE 1998
4° KAMPIOEN K.B.D.B. BRABANT GROTE HALVE FOND OUDE + JAARSE 1998
WINNAAR ZILVEREN OSCAR “FLANDERS CUP” 1998
WINNAAR CERAFIN TROPHY BOURGES JONGE 1998
BESTE HOK “AVE REGINA” ALGEMEEN ARR. LEUVEN 1998
1° ASDUIF “AVE REGINA” FOND JAARSE 1998
1° KAMPIOEN HALVE FOND VLAAMS LANDSGEDEELTE “DE REISDUIF” 1998
1° AS DER AZEN NATIONAAL “DE REISDUIF” 1998
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” OUDE + JAARSE 1998
1° ASDUIF ZWARE HALVE FOND “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” OUDE 1998
1° ASDUIF ZWARE HALVE FOND “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” JONGE 1998
WINNAAR HALVE FOND P.B.D. 1998
1° KAMPIOEN HALVE FOND “FDDV – LEDE” JAARSE 1998
1° KAMPIOEN FOND “FDDV – LEDE” JONGE 1998
1° KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 1998
1° KAMPIOEN HAFO “NOORD BRABANT” JONGE 1998
1° ASDUIF “CENTRE & EST” OUDE 1998
1° KAMPIOEN GROTE PRIJS CGER “FLEURUS” 1998
2° ALGEMEEN KAMPIOEN “THE KID BOYS – RAVELS” 1998


1999

1° ALGEMEEN KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 1999
1° KAMPIOEN PRIVE-CLUB ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE ” 1999
2° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” OUDE 1999
2° ASDUIF ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” OUDE 1999
3° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” JAARSE 1999
3° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” JONGE 1999
1° KAMPIOEN K.B.D.B. BRABANT GROTE HALVE FOND JONGE 1999
6° KAMPIOEN K.B.D.B. BRABANT GROTE HALVE FOND OUDE + JAARSE 1999
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JONGE 1999
1° + 3° + 4° ASDUIF ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JONGE 1999
3° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” OUDE 1999
1° KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” JONGE 1999
2° ASDUIF GROTE HALVE FOND “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” JONGE 1999
1° KAMPIOEN GROTE PRIJS FERNAND DOUMONT “FLEURUS” 1999
2° ALGEMEEN KAMPIOEN ” THE KID BOYS – RAVELS” 1999
2° KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 1999
3° KAMPIOEN KLEINE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 1999


2000


1° ALGEMEEN KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2000
1° CHALLENGE TROPHEE GEKOZEN PLOEGEN “SANS PEUR – HERENT” 2000
2° PLOEGENSPEL KLEINE HALVE FOND GEKOZEN PLOEGEN “SANS PEUR – HERENT” 2000
3° ALGEMEEN KAMPIOEN JONGE DUIVEN “SANS PEUR – HERENT” 2000
5° CHALLENGE TROPHEE GELOTE PLOEGEN “SANS PEUR – HERENT” 2000
5° PLOEGENSPELKLEINE HALVE FOND GELOTE PLOEGEN “SANS PEUR – HERENT” 2000
2° KAMPIOEN JAARSE GROTE HALVE FOND 1+2+3 “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2000
2° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND 1+2+3 “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2000
4° KAMPIOEN OUDE GROTE HALVE FOND 1+2+3 “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2000
8° KAMPIOEN DUIVINNEN GROTE HALVE FOND 1+2+3 “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2000
4° KAMPIOEN OUDE GROTE HALVE FOND 1+2+3 “BRABANTSE UNIE” 2000
4° KAMPIOEN PRIVE-CLUB GROTE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 2000
6° KAMPIOEN JAARSE GROTE HALVE FOND 1+2+3 “BRABANTSE UNIE” 2000
8° PLOEGENSPEL GROTE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 2000
1° KAMPIOEN JONGE DUIVEN (4 NATIONAALS) “RIDDERSCLUB VAN BELGIE”2000
4° PROVINCIAAL KAMPIOEN ALL-ROUND “VLAAMS-BRABANT” 2000
7° PROVINCIAAL KAMPIOEN GROTE HALVE FOND OUDE & JAARSE “VLAAMS-BRABANT” 2000
9° PROVINCIAAL KAMPIOEN GROTE HALVE FOND JONGE “VLAAMS-BRABANT” 2000
2° KAMPIOEN JONGE DUIVEN KLEINE HALVE FOND ” DE ZWARTE WITPEN-TREMELO” 2000
3° KAMPIOEN OUDE & JAARSE GROTE HALVE FOND 1+2+3 ” DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” 2000
7° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND 1+2+3 “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” 2000
7° KAMPIOEN JONGE KLEINE HALVE FOND 1+2+3 “DE GEVLEUGELDE VRIENDEN” 2000
1° PLAATS ARGENTON JONGE DUIVEN “THE KID BOYS ” 2000
2° PLAATS LIMOGES JAARSE DUIVEN “THE KID BOYS” 2000
3° PLAATS BOURGES JONGE DUIVEN “THE KID BOYS” 2000
4° PLAATS SECTOR B “MARIMAN-CERAFIN TROPHEE” 2000
5° PLAATS SECTOR B “MARIMAN-CERAFIN TROPHEE” 2000
8° KAMPIOEN BELGIAN NATIONAL FONDTROPHEE JONGE “BRUGSE KAMP BEIDE VLAANDEREN” 2000
4° KAMPIOEN JONGE HALVE FOND “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2000
5° ASDUIF JAARSE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2000
9° ASDUIF JAARSE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2000
6° KAMPIOEN OUDE + JAARSE HALVE FOND “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2000
10° ALGEMEEN KAMPIOEN JONGE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2000
4° KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “DE BELGISCHE DUIVENSPORT” 2000
3° ASDUIF ‘GRAND PRIX FERNAND DOUMONT’ “CLUB DE FOND WALLONIE” 2000
5° ASDUIF ‘GROND PRIX FERNAND DOUMONT’ “CLUB DE FOND WALLONIE” 2000
4° KAMPIOEN JONGE 1+2 ‘GRAND PRIX GEORGES MAGHE’ “CLUB DE FOND WALLONIE” 2000
7° KAMPIOEN JONGE MEESTE PRIJZEN ‘GRAND PRIX GEORGES MAGHE’
” CLUB DE FOND WALLONIE” 2000
10° ALGEMEEN KAMP CENTRE EST ‘GRAND PRIX ALEX BABUSIAUX’ ” CLUB DE FOND WALLONIE” 2000
7° MELKER 2000 OUDE + JAARSE PROVINCIE BRABANT “DUIVENKRANT”
12° MELKER 2000 OUDE + JAARSE NATIONAAL “DUIVENKRANT”


2001

1° ALGEMEEN KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2001
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” OUDE 2001
1° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” DUIVINNEN 2001
1° ALGEMEEN KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2001
2° PLOEGENSPEL KLEINE HALVE FOND GEKOZEN PLOEGEN “SANS PEUR – HERENT” 2001
3° CHALLENGHE TROPHEE GEKOZEN PLOEGEN “SANS PEUR – HERENT” 2001
4° PLOEGENSPEL KLEINE HALVE FOND GELOTE PLOEGEN “SANS PEUR – HERENT” 2001
4° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JONGE 2001
4° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” JAARSE 2001
4° ASDUIF HALVE FOND “DE BELGISCHE DUIVENSPORT”
OUDE & JAARSE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
4° ASDUIF “DE BELGISCHE DUIVENSPORT” JAARSE VLAALS LANDSGEDEELTE 2001
4° ASDUIF “LA COLOMBOPHILIE BELGE” JAARSE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
4° ASDUIF “LA COLOMBOPHILIE BELGE” OUDE & JAARSE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
4° KAMPIOEN FOND “DE REISDUIF” OUDE & JAARSE 2001
5° CHALLENGHE TROPHEE GELOTE PLOEGEN “SANS PEUR – HERENT” 2001
5° KAMPIOEN HALVE FOND “LA COLOMBOPHILIE BELGE”
OUDE & JAARSE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
5° MELKER 2001 OUDE + JAARSE PROVINCIE BRABANT “DE DUIVENKRANT”
6° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” JAARSE 2001
6° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” JONGE 2001
7° KAMPIOEN ALL-ROUND “PROVINCIE VLAAMS-BRABANT”
7° AS DER AZEN “LA COLOMBOPHILIE BELGE” OUDE & JAARSE NATIONAAL 2001
9° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “DE BELGISCHE DUIVENSPORT” VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
9° KAMPIOEN HALVE FOND “LA COLOMBOPHILIE BELGE” JONGE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
11° AS DER AZEN “LA COLOMBOPHILIE BELGE” JONGE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
11° ASDUIF HALVE FOND “LA COLOMBOPHILIE BELGE” JONGE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
11° ASDUIF “LA COLOMBOPHILIE BELGE” JAARSE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
12° ASDUIF HALVE FOND “LA COLOMBOPHILIE BELGE” OUDE+JAARSE VLAAMS LANDSGEDEELTE 2001
13° KAMPIOEN ZWARE HALVE FOND “PROVINCIE VLAAMS-BRABANT” JONGE 2001
15° ASDUIF “DE BELGISCHE DUIVENSPORT” JONGE VLAAMS LANDSGDEELTE 2001


2002

1° ALGEMEEN KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 2002
1° ALGEMEEN KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2002
1° ALGEMEEN KAMIOEN HALVE FOND (KLEINE + GROTE) “SANS PEUR – HERENT” 2002
1° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2002
1° KAMPIOEN JONGE KLEINE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2002
1° PLOEGENSPEL KLEINE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2002
1° + 3° + 5° ASDUIF JONGE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2002
1° + 5° ASDUIF JONGE GROTE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2002
2° KAMPIOEN OUDE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2002
2° ASDUIF GROTE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2002
2° KAMIOEN JONGE GROTE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 2002
2° KAMPIOEN HALVE FOND JONGE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” VLAAMS LANDSGEDEELTE 2002
3° KAMPIOEN OUDE GROTE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2002
3° KAMPIOEN JAARSE GROTE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2002
3° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2002
3° KAMIOEN JAARSE GROTE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 2002
3° GRAND PRIX GEORGES MAGHE (B) JONGE “CLUB DE FOND WALLONIE ” 2002
4° KAMPIOEN OUDE GROTE HALVE FOND “BRABANTSE UNIE” 2002
4° ALGEMEEN KAMPIOEN (4 VERMELDINGEN) “KBDB VLAAMS BRABANT” 2002
4° EREPRIJS JONGE DUIVEN “FLANDERS CUP” 2002
4° KAMPIOEN JONGE HALVE FOND & FOND “DE BELGISCHE DUIVENSPORT” VLAAMS LANDSGED. 2002
5° KAMPIOEN JAARSE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR-HERENT” 2002
5° GRAND PRIX GEORGES MAGHE © JONGE “CLUB DE FOND WALLONIE ” 2002
5° ALGEMEEN KAMPIOEN JONGE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2002
5° KAMPIOEN FOND OUDE + JAARSE “DE REISDUIF” 2002
7° ALL-ROUND KAMPIOEN “KBDB VLAAMS BRABANT” 2002
7° KAMPIOEN JONGE “FLANDERS CUP” 2002
7° ASDUIF FOND OUDE “DE REISDUIF” 2002
9° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND “KBDB VLAAMS BRABANT” 2002
9° KAMIOEN HALVE FOND OUDE+JAARSE “LA COLOMBOPHILIE BELGE”
VLAAMS LANDSGEDEELTE 2002
9° KAMPIOEN GROTE HALVE FOND “DE BELGISCHE DUIVENSPORT” VLAAMS LANDSGEDEELTE 2002
11° KAMPIOEN JONGE KLEINE HALVE FOND “KBDB VLAAMS BRABANT” 2002
11° ALGEMEEN KAMPIOEN “CLUB DE FOND WALLONIE” 2002
13° ALGEMEEN KAMPIOEN JONGE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” NATIONAAL 2002
15° KAMPIOEN OUDE + JAARSE GROTE HALVE FOND “KBDB VLAAMS BRABANT” 2002
15° ALGEMEEN KAMPIOEN OUDE & JAARSE “LA COLOMBOPHILIE BELGE”
VLAAMS LANDSGEDEELTE 2002


2003

1° ALGEMEEN KAMPIOEN KLEINE + GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2003
1° ALGEMEEN KAMPIOEN GROTE HALVE FOND (1+2+3) “BRABANTSE UNIE” 2003
1° KAMPIOEN OUDE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2003
1° KAMPIOEN JAARSE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2003
1° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2003
1° + 3° ASDUIF JAARSE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2003
1° + 3° ASDUIF JONGE GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2003
2° ALGEMEEN KAMPIOEN “CLUB DE FOND WALLONIE” 2003
2° ALGEMEEN KAMPIOEN “HORIZON EXPRESS” 2003
2° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND “K.B.D.B. VLAAMS-BRABANT” 2003
2° ASDUIF FOND JONGE NATIONAAL “AVE REGINA” 2003
2° GEKOZEN PLOEGENSPEL GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2003
2° KAMPIOEN OUDE GROTE HALVE FOND (1+2+3) “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2003
2° + 4° ASDUIF JONGE GROTE HALVE FOND “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2003
2° ASDUIF OUDE CENTRUM & OOST “CLUB DE FOND WALLONIE” 2003
2° KAMPIOEN OUDE HALVE FOND “HORIZON EXPRESS” 2003
3° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND (1+2+3) “BRABANTSE UNIE” 2003
3° KAMPIOEN GRAND PRIX ALEX BABUSIAUX “CLUB DE FOND WALLONIE” 2003
3° KAMPIOEN GRAND PRIX GEORGES MAGHE “CLUB DE FOND WALLONIE” 2003
3° KAMPIOEN JONGE FOND “HORIZON EXPRESS” 2003
3° KAMPIOEN JONGE HALVE FOND “HORIZON EXPRESS” 2003
3° KAMPIOEN HALVE FOND OUDE + JAARSE “DE BELGISCHE DUIVENSPORT” 2003
3° ASDUIF FOND OUDE NATIONAAL “AVE REGINA” 2003
4° GELOTE PLOEGENSPEL GROTE HALVE FOND “SANS PEUR – HERENT” 2003
4° KAMPIOEN JONGE GROTE HALVE FOND (1+2+3) “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2003
4° KAMPIOEN DUIVINNEN GROTE HALVE FOND (1+2+3) “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2003
4° KAMPIOEN JAARSE GROTE HALVE FOND (1+2+3) “BRABANTSE UNIE” 2003
4° KAMPIOEN ALL-ROUND “K.B.D.B. VLAAMS – BRABANT” 2003
4° KAMPIOEN GRAND PRIX FERNAND DOUMONT “CLUB DE FOND WALLONIE” 2003
4° ASDUIF HALVE FOND OUDE + JAARSE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2003
5° KAMPIOEN JAARSE GROTE HALVE FOND (1+2+3) “TUSSEN DEMER & DIJLE” 2003
5° KAMPIOEN OUDE GROTE HALVE FOND (1+2+3) “BRABANTSE UNIE” 2003
5° KAMPIOEN JAARSE FOND “HORIZON EXPRESS” 2003
5° ASDUIF HALVE FOND OUDE + JAARSE “DE BELGISCHE DUIVENSPORT” 2003
7°+8°+15°+43° ASDUIF OUDE GRAND PRIX FERNAND DOUMONT “CLUB DE FOND WALLONIE” 2003
7° KAMPIOEN HALVE FOND JONGE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2003
7° AS DER AS OUDE + JAARSE NATIONAAL “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2003
8° KAMPIOEN HALVE FOND OUDE + JAARSE “LA COLOMBOPHILIE BELGE” 2003